Jeśli jesteś w Polsce i szukasz miejsca, w którym możesz spędzić wolny czas, postawić zakłady sportowe lub zagrać w kasynie online, koniecznie odwiedź bukmachera Mostbet. Przytulna atmosfera, różnorodność wydarzeń i gier, liczne bonusy i promocje, a także darmowe zakłady i darmowe spiny zachwycą zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. Przyjemnym dodatkiem do strony głównej będzie wygodna aplikacja mobilna stworzona z myślą o graczach.

Google Ads – konwersja „Subskrypcje kanału w YouTube”

Masz kanał na YouTube oraz prowadzisz działania reklamowe za pomocą Google Ads? Połącz konto Google Ads z kontem YouTube, a dzięki temu automatycznie w panelu Google Ads pojawi tag konwersji „Subskrypcje kanałów w YouTube”.

System automatycznie utworzy taką konwersje i będzie sprawdzał czy subskrypcja kanału była spowodowana przez reklamę

Możesz taką konwersję wykorzystywać jako podstawową konwersję do optymalizacji swoich kampanii. Np Do kampanii na YouTube, jeżeli celem kampanii na YouTube jest wzrost konwersji.

Jeżeli nie chcesz wykorzystywać tej konwersji do optymalizacji kampanii to możesz edytować ustawienia konwersji i zmienić ustawienia optymalizacji działań z podstawowych na „dodatkowe”

Dołącz do Newslettera

Dzięki subskrybcji będziesz na bierząco z wpisami na blogu