Opinie moich wspaniałych klientów

Serdecznie polecam usługi Pana Damiana. Korzystałem z pomocy przy instalacji tagów śledzących dla google ADS, przy instalacji formularzy na stronie www, przenosiłem stronę z serwera, zlecałem robienie Lansing page dla mojej firmy a także prowadzi reklamy w Google ADS. Wszystko robione na najwyższym poziomie z szybko i sprawnie. Cena konwersji nigdy nie była niższa niż to co udało się Panu Damianowi. Na dodatek proponuje rozwiązania z po za swojej "działki" więc widać że naprawdę zależy mu na pomocy a nie na zdarciu pieniędzy z klienta. Podsumowując: polecam z czystym sercem, lepszego specjalistę od Google oraz stron www nie spotkałem, a szukałem naprawde długo.
Kacper Ciszek
właściciel i główny specialista w Czysty Majstersztyk Sp. z o.o.
Pan Damian to cudotwórca ! Wspaniała współpraca! Błyskawicznie reaguje na zadania prawie nie możliwe 💪☺️ a na te całkiem niemożliwe czeka się 10 min 🙋🏻‍♀️. Profesjonalny w każdym calu, dostępny w każdej chwili, bardzo cierpliwy i pomocny. Boje się, że jak polecę, to nie znajdzie czasu na dalszą współpracę tyle bezie chętnych 😅😅. A ja nie rezygnuje! Oczywiście bardzo polecam !☺️🍀
Diana Konopka
Bizneswoman, Miss Fitness Polski. Współzałożycielka strony Pasjadoludzi.pl, oraz właścicielka Właścicielka klubu fitness, FitSens Signature by Diana Konopka
Bardzo konkretnie przeprowadzona konsultacja z ADS, ekspert w dziedzinie reklamy w google ADS zostało wszystko omówione szczegółowo. Polecam współpracę jak również konsultacje. Dziękuje za pomoc. Polecam wszystkim.
Sabina Jakubiec
Specjalistka marketingu i reklamy
Współpracuję z Panem Damianem od 3 lat w zakresie strony www jak i kampanii reklamowych, jest to bardzo owocna współpraca. Współpraca z Panem Damianem jest bezproblemowa, to czysta przyjemność. Polecam każdemu taką współpracę!
Sylwester Pustelnik
Właściciel firmy Drewpus - producent mebli w stylu góralskim
Polecam Pana Damiana. Współpraca przebiegła bardzo dobrze, strona została wykonana solidnie. Jeszcze raz dziękuję.
Maciej Wilkołek
Właściciel firmy MaWi Renowacje - Mycie i malowanie dachów i elewacji
Bardzo polecam. Strona świetnie wykonana, tak jak chciałem. Kontakt z wykonawca na najwyższym poziomie
Marcin Ziemla
Właściciel firmy NabytokZiemla - meble tapicerowane
Jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z Panem Damianem. Jest to osoba która całkowicie oddaje się danemu projektowi, udziela cennych rad oraz ma świetne podejście do klienta. Jeśli jeszcze nie wybrałeś osoby która pomoże Ci rozwinąć się w social mediach to nie musisz się już zastanawiać! 🙂
Aneta Wróbel
Podolog
Pan Damian Hanusiak wykonał dla mnie stronę internetową. Mimo pracy w różnych branżach doskonale potrafił wyczuć i dopasować się do moich potrzeb. Zrozumiał na czym mi zależy, dokładał wszelkich starań i był dostępny w razie pytań. W trakcie pracy nad stroną mogłam liczyć na pełne wsparcie merytoryczne, objaśnienia, cenne wskazówki i rady jak pracować w social mediach, jak trafić do obranego klienta, na co zwracać uwagę w prowadzeniu strony. Bardzo polecam tę firmę!
Katarzyna Kochnowicz
Zielarka
Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 6, im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach z wielką przyjemnością poleca współpracę z Panem Damianem Hanusiak i reprezentowaną przez niego Firmą. Pan Damian wykonał dla naszego Przedszkola stronę internetową, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Nowoczesny wygląd, czytelność informacji i dostosowanie do urządzeń mobilnych sprawia, że Rodzice chętnie korzystają ze strony naszego przedszkola, co daje im możliwość pozyskiwania informacji na temat pracy przedszkola. Na uznanie zasługuje wysoki profesjonalizm Pana Damiana w kontaktach z przedszkolem, zarówno w sferze merytorycznej jak i rozmów i kontaktów interpersonalnych. Jakość świadczonych usług marketingowych również kwalifikuję się na najwyższym poziomie. Jako Przedszkole Samorządowe nr 6, im. Wandy Chotomskiej w Myślenicach, polecamy współpracę z Panem Damianem Hanusiak każdej firmie, która ceni sobie profesjonalizm, jakość świadczonych usług oraz najwyższe standardy podejścia do klienta i współpracy z innym podmiotem.
Renata Leśniak
Dyrektorka
Najlepsza obsługa klienta 😊 szybka realizacja i ciągły kontakt w razie pytań 😊 szczerze polecam ❣️
Regina Kołodziejczyk
Właścicielka Upominek Regina Kołodziejczyk
Polecam! Pełen profesjonalizm! Kompleksowa obsługa. Doskonały kontakt z klientem. Pan Damian potrafi doradzić, zasugerować dobre rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu efekt tworzenia strony jak i obsługa kampanii reklamowych są na najwyższym poziomie.
Justyna Mróz
Specjalistka ds. nieruchomości
Damian zajął się budową mojej strony internetowej od samego początku, każdy nawet najmniejszy szczegół konsultowaliśmy, dopracowywaliśmy. Wszystko krok po kroku z dużą szczegółowością, jeżeli szukasz kogoś kto zbuduje świetną stronę, stworzy logo, lub zalatwi sprawę projektu baneru/wizytówek to świetnie trafiłeś! Polecam!
Marek Mistarz
Właściciel firmy transportowej Mistarz Kruszywa
Z Damianem znamy się od dawna, jego pasja do tworzenia grafik oraz treści internetowych zawsze była widoczna 😊 Stworzył dla mojej marki świetną stronę internetową oraz dał wiele cennych wskazówek odnośnie marketingu w social media. Szczerze polecam Damiana 😊
Artur Starzec
Trener personalny www.zbudujsylwestke.pl
Miałam przyejmność współpracować z Damiane w zakresie budowania strony internetowej jak i doradzctwie w zakresie marketingu internetowego. Serdecznie polecam
Katarzyna Łuka
Trener Biznesu, Mentor, Coach akredytowany ICF z certyfikacją PCC. Ekspert w zakresie komunikacji
Polecam wsółpracę z panem Damianem. Wykonał dla mnie stronę internetową oraz reklamę w google. Wszystko wykonane zostało sprawnie i rzetelnie, a wszelkie zmiany były na bieżąco wprowadzane bez żadnych problemów.
Michał Jania
Właściciel neurokinesis.pl
Bardzo polecam, wspaniała współpraca, ogrom doświadczenia, czysty profesjonalizm!
Agnieszka Banowska-Sitek
Współwłaścicielka szkoleniahauhau.pl
Odbywałem u Pana Damiana Hanusiaka konsultacje z zakresu działań w social mediach. To była owocna rozmowa, która pomogła mi w działaniach w social mediach. Polecam!
Kamil Paczyński
Agent nieruchomości