Strony www

Jak wygląda proces realizacji strony?

Przesłanie materiałów tekstowych i graficznych

W pierwszej kolejności klient musi spisać swoją ofertę, określić cennik, napisać teksty na swój temat. Po prostu zebrać całą ofertę w jeden plik. Drugi aspekt to przesłanie przez klienta swoich zdjęć, grafik, realizacji.

Projektowanie wyglądu strony

Na podstawie przesłanych przez klienta materiałów, grafik wykonuje pracę wizualizacji strony. Projektuje wygląd poszczególnych zakładek. Czasami (gdy budżet na to pozwala), projektujemy 2-3 różne układy, z których klient może wybrać jeden, najlepszy.

Dopracowanie szczegółów

Po wybraniu układu, kolorów, czcionek - dopracowujemy ostateczną wersję

Wdrożenie wyglądu

Ostatnim etapem jest wdrożenie wyglądu strony www. w 90% jest to połączenie WordPress + Elementor. W niektórych przypadkach jest to statyczne zakodowanie strony bez WordPressa lub kodowanie strony WordPress + custom code

Ile kosztuje strona www?

Koszt strony www wyceniany jest w zależności od tego jak dużo podstron klient będzie wdrażał, ile musimy zaprojektować unikalnych wyglądów strony, jaka funkcjonalność ma być na stronie, jakieś dodatkowe bajery, fontanny, wodotryski – czego nie zalecam 🙂 

Mogę podać od jakiej ceny zaczyna się rozmowa. Jest to od 2500 zł brutto za stronę www od 3 do 5 zakładek. 1500 zł za LP.