Cześć! Nazywam się

Damian Hanusiak

Marketing manager, specjalista Google Ads

Pomagam specjalistom i firmom w dochodowych działaniach reklamowych

We współpracy stawiam na

Współpraca

Obsługa Google Ads

Zleć obsługę Google Ads. Ustawię kampanię i będę je optymalizował. Wszystko zgodnie ze sztuką i wieloletnim doświadczeniem. 95% prowadzonych przeze mnie kampanii jest rentowna.

Audyt Google Ads

Kampanie google nie działają tak jak powinny? Nie masz pewności czy agencja/specjalista robią to dla Ciebie dobrze? Zamów audyt konta a odkryje stan Twojego konta Google Ads.

Konsultacje Google Ads

Chcesz sam tworzyć kampanie Google Ads? Umów się na konsultacje. Na konsultacji możemy omówić strategię działania, ustawić kampanię, poprawić istniejące kampanię.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie specjalistów od Social Media, filmów reklamowych, grafiki, zdjęć biznesowych i produktowych

Szkolenie Google Ads

Potrzebuje szkolenia dedykowanego dla Twojej firmy z zakresu kampanii Google Ads? Szkolenie online lub w siedzibie Twojej firmy

Strony www

Realizuje projekty stron www dla firm oraz specjalistów.

95% obsługiwanych przeze mnie kampanii Google Ads jest rentowna

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Stawiam na szczerość

Wyrażam swoje myśli, uczucia i zamiary zgodne z rzeczywistością i stanem wiedzy. Szczerość to prawdomówność w czynach oraz słowach, a także dowód czystych intencji.

Stawiam na zaufanie

Możesz na mnie zawsze liczyć w każdym aspekcie naszej relacji biznesowej. Masz pewność mojej uczciwości.

Stawiam na efekty

Jestem w 100% zaangażowany w dążenie do wyznaczonego realnego do osiągnięcia celu. Gramy do jednej bramki, jesteśmy w jednej drużynie!

Posiadam status Partnera Google


Co mówią klienci o współpracy ze mną?

Pan Damian to cudotwórca ! Wspaniała współpraca! Błyskawicznie reaguje na zadania prawie nie możliwe 💪☺️ a na te całkiem niemożliwe czeka się 10 min 🙋🏻‍♀️. Profesjonalny w każdym calu, dostępny w każdej chwili, bardzo cierpliwy i pomocny. Boje się, że jak polecę, to nie znajdzie czasu na dalszą współpracę tyle bezie chętnych 😅😅. A ja nie rezygnuje! Oczywiście bardzo polecam !☺️🍀
Diana Konopka
Bizneswoman, Miss Fitness Polski. Współzałożycielka strony Pasjadoludzi.pl, oraz właścicielka Właścicielka klubu fitness, FitSens Signature by Diana Konopka
Bardzo konkretnie przeprowadzona konsultacja z ADS, ekspert w dziedzinie reklamy w google ADS zostało wszystko omówione szczegółowo. Polecam współpracę jak również konsultacje. Dziękuje za pomoc. Polecam wszystkim.
Sabina Jakubiec
Specjalistka marketingu i reklamy
Polecam! Pełen profesjonalizm! Kompleksowa obsługa. Doskonały kontakt z klientem. Pan Damian potrafi doradzić, zasugerować dobre rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu efekt tworzenia strony jak i obsługa kampanii reklamowych są na najwyższym poziomie.
Justyna Mróz
Specjalistka ds. nieruchomości
Damian zajął się budową mojej strony internetowej od samego początku, każdy nawet najmniejszy szczegół konsultowaliśmy, dopracowywaliśmy. Wszystko krok po kroku z dużą szczegółowością, jeżeli szukasz kogoś kto zbuduje świetną stronę, stworzy logo, lub zalatwi sprawę projektu baneru/wizytówek to świetnie trafiłeś! Polecam!
Marek Mistarz
Właściciel firmy transportowej Mistarz Kruszywa

Wsparcie marketingowe

Poznaj zespół specjalistów, z którymi mam przyjemność współpracować. 

Gabriela Piwowarska-Sztuba

Odpowiada za prowadzenie profili mediów społecznościowych, kampanię reklamowe w Social Mediach oraz filmy reklamowe.

Najnowsze wpisy